Noteikumi 

SIA "Krūmijs" 
Reģistrācijas nr: LV42403038790 
Juridiskā adrese: Balvi, Kalna iela 3, LV-4501

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi Nr.255).

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Distances līgums skaitās stājies spēkā, kā tikko Patērētājs ir veicis pasūtījumu ar Interneta, telefona vai citu tehnoloģisko līdzekļu palīdzību un ir saņēmis no Pārdevēja apstiprinājumu par veikto pasūtījumu ar elektroniskā pasta starpniecību. Pasūtījumu un pasūtījumu apstiprinājumu uzskata par saņemtiem, kad tiem var piekļūt puses, kurām tie adresēti.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci:

 • Ar maksājuma karti vai internetbanku (pēc veiksmīgas apmaksas pircējs saņem apstiprinājuma e-pastu)
 • Ar rēķinu (Pārdevējs sagatavo rēķinu un nosūta Pircējam uz norādīto e-pastu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta)

Pasūtījumu apstrādes laiks ir 1-2 darba dienas.

Piegāde pieejama ar:

 • Omniva pakomāts 2,49 € 
 • DPD Pickup pakomāts 1,99 €
 • DPD kurjers 3,99 
 • Bezmaksas: Saņem preci uz vietas veikalā Balvos, Brīvības iela 55, otrajā stāvā

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 5 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. Preci, ko vēlaties atgriezt, ir jānosūta uz veikalu adresē Brīvības iela 55, Balvi, Latvija, LV- 4501.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

 • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
 • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
 • pircējs ir atvēris iepakojumu vai tas ir būtiski bojāts.

Ja veicot pirkumu esat pārdomājuši un vēlaties atcelt pasūtījumu, par to ir jāinformē 12 stundu laikā pēc veiksmīgas apmaksas, rakstot e-pastu uz  [email protected]  vai zvanot uz  26338302.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Preces atgriešanas politika

Ja Jūs neesat pilnībā apmierināts ar savu pirkumu, mēs esam šeit, lai palīdzētu.

Preces atgriešana

Jums ir 14 kalendārās dienas, no brīža, kad saņēmāt preci, lai to atgrieztu.

Ja vēlaties preci atgriezt, tai ir jābūt nelietotai, ar oriģinālajām etiķetēm, un tādā pašā stāvoklī, kādu to saņēmāt.

Precei ir jābūt oriģinālajā iepakojumā.

Jums ir jābūt pirkumu apliecinošam dokumentam (rēķins vai pavadzīme), kā arī jāpievieno preču atgriešanas forma, ko nosūtīsim pēc Jūsu lūguma. 

Sūtot ziņu e-pastā: [email protected]

Naudas atgriešana

Kad e-stilo.lv interneta veikals saņems atgriezto preci, tā tiks apskatīta un Jūs tiksiet informēti, ka Jūsu atgrieztā prece ir saņemta. e-stilo.lv interneta veikala administrācija Jūs informēs par to, vai nauda tiks atgriezta uzreiz pēc saņemtās preces apskatīšanas.

Ja Jūsu atgrieztā prece tiks apstiprināta, e-stilo.lv interneta veikals veiks naudas atmaksu, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu Jūs izmantojāt darījumā.

Naudas atmaksa tiek veikta 5 darba dienu laikā, kopš atgrieztās preces saņemšanas mirkļa. 

Sūtīšana

Produkts, ko vēlaties atgriezt, ir Jūsu atbildība līdz brīdim, kad mēs to saņemam.

Izvēlieties:

 • Omniva pakomātu sūtiet uz: Balvi TOP pakomāts, Partizānu iela 8, Balvi
 • DPD pakomātu sūtiet uz: Paku skapis TC Planēta, Brīvības iela 57, LV-4501
 • vai nogādā Balvi, Brīvības iela 55
SIA "Krūmijs"

mob:26338302

Visas atgriešanas izmaksas ir Jūsu apmaksātas.

Sazinieties ar mums

Ja Jums ir kādi jautājumi par preces atgriešanu, lūdzu, sazinieties ar mums,

rakstot uz e-pasta adresi:  [email protected] vai aizpildot kontaktu formu sadaļā Kontakti.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Klix by Citadele

Ja Jums neizdodas šis apmaksas veids. Veiciet apmaksu ar bankas pārskaitījumu ievadot maksājuma mērķī: pasūtījuma numurs. Bankas konta numuru meklē rēķinā vai kontaktu sadaļā.

Pirkumu grozs